תקנון האתר ותנאי שימוש

 1. המידע המפורט בדף זה מפרט את תנאי השימוש באתר, ומהווה תנאי לגלישה בו.
 2. כל התכנים המופיעים באתר שייכים לכותביהם ולבעלי האתר, וככל שמדובר בפוסט אורח שהתפרסם באתר הרי שהם שייכים לכותב הפוסט או המאמר. ניתן לשתף דפים, פוסטים, מאמרים מלאים ואת דף האתר ברשתות החברתיות.  וכן מותר לצטט באופן מוגבל מתוך החומר המופיע בהתאם לכללי השימוש ההוגן ותוך ייחוס והפניה לכתובת האינטרנט של האתר.
  כל הדימויים, צילומים, איורים, סרטונים, קטעי שמע וקבצי המדיה האחרים המפורסמים באתר כפופים לזכויות יוצרים.
  כל שימוש בתכנים, צילומים, סרטונים וכד' , בכל צורה מחייב קבלת הרשאה מראש והסכמה בכתב. לקבלת הרשאה כאמור יש לפנות באמצעות טופס "צור קשר". פנייה כאמור לא מהווה הרשאה , אלא רק תשובה הכוללת הסכמה מפורשת ובכתב.
 3. האתר מכיל או עשוי להכיל, פרסומות, קישורים לאתרים חיצוניים, כתובות או הפניות מסוגים שונים. בעלי האתר אינם שולטים ואינם נושאים באחריות לתכנים שמקורם בקישורים חיצוניים לאתרי צד ג’, או לאתרי מפרסמים המציגים פרסומות באתר. כניסה לקישורים הללו הנה על אחריות הגולש בלבד. גלישה לפרסומות, קישורים או הפניות חייבת להתבצע תוך זהירות רבה , לרבות זהירות הקשורה להימנעות מנזקי תוכנות זדוניות וגורמים אחרים העשויים לגרום נזק לגולש.
 4. האתר כולו הוא בלוג אישי שמטבעו מביע דעות אישיות, מחשבות, סיפורים, אינפורמציה ואף הגות. אין להתייחס לתכנים המתפרסמים באתר כייעוץ, הנחייה או המלצה.
  התכנים באתר מוצגים לעיון, מחשבה, הפניית תשומת לב או למטרות אינפורמטיביות בלבד וללא אחריות מכל סוג שהוא. האתר ובעליו אינם ערבים לנכונות, עדכניות או אמיתות המידע המופיע באתר, כולו או חלקו. הגלישה באתר צריכה להתבצע בזהירות מרובה ובביקורתיות. בכל עניין שמטבעו עשוי להצריך היוועצות, יש לעשות זאת עם בעלי מקצוע מתאימים ולא על סמך תכנים המופיעים באתר.
  בעלי האתר לא יישאו באחריות לכל נזק או הפסד שיגרם אגב השימוש במידע, בתכנים או בפרטים שניתן לייחס למוצג באתר במישרין או בעקיפין. השימוש באתר מהווה הסכמה מפורשת לפטור את בעלי האתר , הכותבים באתר ומפרסמי כל התכנים באתר, מכל נזק שייגרם לגולשים או לאחרים במישרין או בעקיפין כתוצאה מהחלטות ופעולות שתבוצענה בהתבסס על המידע והתכנים המפורסמים באתר.
 5. האתר מאפשר לפרסם תגובות לכתבות ותכנים המפורסמים באתר. אין לאתר או לבעלי האתר כל אחריות על תגובות אלה והאחריות על תגובות אלה הנה של המגיבים בלבד. המגיבים נדרשים לשמור על כללי שיח נאותים ולהימנע מתגובות פוגעניות  או תגובות שעשויות לגרור פגיעה כלשהי, בגורם כלשהו לרבות בגולשים, או באחרים. האתר רשאי להסיר תגובה מכל סיבה שהיא עם פרסומה או בכל עת מבלי להסביר את סיבת ההסרה, וכן רשאי למנוע פרסום תגובה או תגובות בכל עת.
 6. האתר רשאי להסיר כל תוכן המופיע או מפורסם בו בכל עת, לרבות הפסקת פעילות האתר או מכירתו לכל גורם שהוא, מבלי להודיע על כך מראש, או גם מבלי להודיע על כך לאחר ביצוע הפעולות כאמור.
  כמו כן בעלי האתר רשאים לשנות את אופיו של האתר, נושאהו וכל פרט בו לפי שיקול דעתם הבלעדי ומבלי להודיע על כך.
 7. לבעלי האתר הזכות לשנות את תנאי השימוש בכל עת.
 8. גלישה באתר מהווה הסכמה מלאה לכל האמור לעיל וללא כל הסתייגות.

  עודכן בתאריך 19.4.2020

עושים תרבות – עושים טוב
פנו עוד מעט מקום בעולמכם, לתרבות ולמהות
הירשמו לעדכונים חודשיים מפיגמליון

דילוג לתוכן